Identyfikator DONAU, z 2 uchwytami, transparentny - 50 szt
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Identyfikator donau, z 2 uchwytami, transparentny - 50 szt

Informacje o produkcie:

posiada wycięcie na palec ułatwiające wysunięcie karty, wizytówkirozmiar przystosowany do kart wizytowych w rozmiarze 85x50mmwykonany z elastycznego polipropylenu odpornego na pęknięciadoskonale chroni karty magnetyczne, karty zbliżeniowe oraz identyfikatoryuchwyt pionowy i poziomykolor:...

Zobacz inne produkty z kategorii biuro

69,08 zł Brutto

56,16 zł Netto

Szybka wysyłka z dostawą 24h
check Szybka wysyłka z dostawą 24h
posiada wycięcie na palec ułatwiające wysunięcie karty, wizytówki
rozmiar przystosowany do kart wizytowych w rozmiarze 85x50mm
wykonany z elastycznego polipropylenu odpornego na pęknięcia
doskonale chroni karty magnetyczne, karty zbliżeniowe oraz identyfikatory
uchwyt pionowy i poziomy
kolor: transparentny

  • Kolor: Transparentny

W ofercie naszego sklepu znajdziesz wszystkie produkty i akcesoria potrzebne do zaopatrzenia twojego biura. Dostarczamy na terenie całego kraju artykuły i urządzenia biurowe, materiały eksploatacyjne, peryferia, nośniki danych, papier ksero, produkty chemiczne, produkty spożywcze. 

Sprawdź nasze produkty - artykuły biurowe , spożywczehigieniczne

DONAU
8349001PL-00
9050 Przedmioty
5901503620397

Popularna w Polsce firma. Najpopularniejszym jej produktem są segregatory. Najczęściej firmy wybierają:  Donau Master, Segragator ofertowy, segregator ringowy. Kolejnym hitem firmy Donau jest pudło archiwizacyjne występujące w kilkudziesięciu rozmiarach oraz kolorach. Marka Donau to nie same segregatory, warto bliżej przyjrzeć się temu producentowi. W ofercie znajdziemy: artykuły do pisania, półki na dokumenty, bloczki samoprzylepne czy zakładki indeksujące. Znajdź chwilę i poznaj produkty do Twojej firmy. W 2kliki znajdziesz większość oferty jaka dostępna jest w Polsce. Do tego u nas kupujesz zawsze w atrakcyjnej cenie, a przy większych ilościach w cenach hurtowych.

Zapoznaj się z całą ofertą Donau - sprawdź

Donau