Koszulki na dokumenty DONAU, typ L, PP, A4, krystal, 150mikr., 50szt.
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Koszulki na dokumenty donau, typ l, pp, a4, krystal, 150mikr., 50szt.

koszulki wykonane z grubej ekologicznej folii polipropylenowej (150 µm)posiada Zielony Punkt (Der Grüne Punkt) - udział w systemie recyklingu i odzysku odpadów wynikający z przepisów prawa polskiego i UEkrystaliczne, przeźroczysteotwarta z góry i po długim boku - typ "L"przeznaczone na dokumenty...

Zobacz inne produkty z kategorii biuro

43,70 zł Brutto

35,53 zł Netto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 43,70 zł
check W magazynie. Gotowy do wysyłki.

Musisz być zalogowany, aby móc negocjować ceny

koszulki wykonane z grubej ekologicznej folii polipropylenowej (150 µm)
posiada Zielony Punkt (Der Grüne Punkt) - udział w systemie recyklingu i odzysku odpadów wynikający z przepisów prawa polskiego i UE
krystaliczne, przeźroczyste
otwarta z góry i po długim boku - typ "L"
przeznaczone na dokumenty w formacie A4
ilość dziurek do wpięcia: 11
rozmiar: 233x337mm
50 sztuk w j.s.
kolor przeźroczysty

  • Kolor: Transparentny

W ofercie naszego sklepu znajdziesz wszystkie produkty i akcesoria potrzebne do zaopatrzenia twojego biura. Dostarczamy na terenie całego kraju artykuły i urządzenia biurowe, materiały eksploatacyjne, peryferia, nośniki danych, papier ksero, produkty chemiczne, produkty spożywcze. 

Sprawdź nasze produkty - artykuły biurowe , spożywczehigieniczne

DONAU
1768950KG150-00
5845 Przedmioty
5901498061120

Popularna w Polsce firma. Najpopularniejszym jej produktem są segregatory. Najczęściej firmy wybierają:  Donau Master, Segragator ofertowy, segregator ringowy. Kolejnym hitem firmy Donau jest pudło archiwizacyjne występujące w kilkudziesięciu rozmiarach oraz kolorach. Marka Donau to nie same segregatory, warto bliżej przyjrzeć się temu producentowi. W ofercie znajdziemy: artykuły do pisania, półki na dokumenty, bloczki samoprzylepne czy zakładki indeksujące. Znajdź chwilę i poznaj produkty do Twojej firmy. W 2kliki znajdziesz większość oferty jaka dostępna jest w Polsce. Do tego u nas kupujesz zawsze w atrakcyjnej cenie, a przy większych ilościach w cenach hurtowych.

Zapoznaj się z całą ofertą Donau - sprawdź

Donau

Opinie o sklepie 2kliki znajdziesz na wielu platformach. Najpopularniejsze strony na których możesz sprawdzić opinie o nas znajdziesz pod linkami: allegro oraz ceneo.

chat Komentarze (0)