Berg Kolorowy Jeżdzik GO Twirl Multicolor z grą dla dzieci 10m+

Berg Kolorowy Jeżdzik GO Twirl Multicolor z grą dla dzieci 10m+

404,74 zł
Brutto Wysyłka w 24h

Oferujemy tylko certyfikowane produkty. W naszej ofercie znajduje się wiele zabawek i akcesoriów dla niemowląt stymulujących rozwój dziecka. Znajdziesz u nas również foteliki samochodowe i wózki dziecięce.

Świetny, bezpieczny, designerski jeździk dla najmłodszych. Żaden maluch nie może oprzeć się jeździkowi GO. Wesołe kolory z kuszącą grą na boku. Cztery ciche koła zapewniają stabilność. Ergonomiczna konstrukcja pozwala na swobodne poruszanie się nóg. Z GO zrobisz ogromne postępy w zakresie...

2 szt.
Ilość
Zamów dziś z dostawą 24h

Świetny, bezpieczny, designerski jeździk dla najmłodszych. Żaden maluch nie może oprzeć się jeździkowi GO. Wesołe kolory z kuszącą grą na boku. Cztery ciche koła zapewniają stabilność. Ergonomiczna konstrukcja pozwala na swobodne poruszanie się nóg. Z GO zrobisz ogromne postępy w zakresie koordynacji i zdolności motorycznych. Dzięki jeździkowi GO dziecko może bez pomocy odkrywać świat. GO rośnie wraz z Twoimi dziećmi i szybko staje się ich najlepszym przyjacielem. Wbudowana gra z boku zainteresuje każde dziecko, które nie będzie mogło się jej oprzeć. GO zapewnia bezpieczne wsiadanie, jazdę i zsiadanie z jeździka bez przewracania się dziecka. GO posiada ergonomiczny kształt, który jest całkowicie dostosowany do zdolności motorycznych malucha.

Charakterystyka:

- dla dzieci od 10 - 30 miesiąca

- posiada ciche koła

- cztery koła zapewniają stabilność

- wbudowana gra z boku

- poprawia koordynację oraz zdolności motoryczne

- wysoka jakość

Wymiary produktu: 65 x 45 x 44 cm

Waga produktu: 3,4 kg

Obciążenie do: 20 kg

Przeznaczony do wzrostu: 70-100 cmWiekod 10 miesiąca
Płećchłopiec/dziewczynka
Wymiary produktu65 x 45 x 44 (cm)
Waga3,4 kg
Ciche kołaTak
Pompowane kołaNie
24.52.01.00
2 szt.

Opis

Wiek
od 10 miesiąca
Wymiary produktu
65 x 45 x 44 (cm)
Ciche koła
Tak
Pompowane koła
Nie
Waga
3,4 kg
Płeć
chłopiec/dziewczynka

Brak opinii