Tooy Toy Duża Drewniana Zabawka Edukacyjna Wielofunkcyjna Rakieta
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Tooy toy duża drewniana zabawka edukacyjna wielofunkcyjna rakieta

Informacje o produkcie:

TOOKY TOY Zabawka Edukacyjna Rakieta idealnie nadaje się do zabawy. Rakieta jest solidna i ma różne obszary aktywności. Ćwiczenia pomogą rozwinąć zdolności motoryczne Twojego dziecka i umiejętności rozwiązywania problemów. Produkt wykonany z drewna wysokiej jakości bezpieczny dla dzieci oraz...

Sprawdź naszą całą ofertę w kategorii Dla dzieci

91,30 zł Brutto

74,23 zł Netto

Zamów dziś z dostawą 24h
check Zamów dziś z wysyłką do 24h

TOOKY TOY Zabawka Edukacyjna Rakieta idealnie nadaje się do zabawy. Rakieta jest solidna i ma różne obszary aktywności. Ćwiczenia pomogą rozwinąć zdolności motoryczne Twojego dziecka i umiejętności rozwiązywania problemów. Produkt wykonany z drewna wysokiej jakości bezpieczny dla dzieci oraz środowiska. Wymagany montaż przez osobę dorosłą. Pobudza wyobraźnię, kreatywność, umiejętność współpracy z innymi i zdolności motoryczne.

Charakterystyka:

  • - Zabawka dla dzieci w wieku od 3 lat,
  • - Zestaw wykonany z drewna.
  • - Pomalowany nietoksycznymi farbami.
  • - Rozwija małą motorykę oraz spostrzegawczość,
  • - Z każdej strony znajdują się różne zajęcia które rozwijają takie umiejętności jak wyobraźnia, logika, pamięć i ruch,
  • - Ciekawy wygląd rakiety oraz różne obrazki w tej tematyce przyciągną uwagę dziecka na długie godziny.

Tooky Toy to firma produkująca drewniane zabawki dla dzieci, obecna na rynku od 2004 roku. Kilkanaście lat doświadczenia w branży to gwarancja wysokiej jakości produktów, wytwarzanych z myślą o bezpieczeństwie dzieci. Zabawki Tooky Toy posiadają liczne certyfikaty potwierdzające bezpieczeństwo tych ekologicznych produktów. Dobrze wygładzone, wolne od drzazg i ostrych krawędzi zabawki, pokryte są wyłącznie bezpiecznymi, nietoksycznymi farbami, barwnikami i lakierami. To wszystko sprawia, że zabawki Tooky Toy są uwielbiane przez dzieci i doceniane przez rodziców na całym świecie.

Szukasz produktów dla przedszkola lub placówki oświatowej, dobrze trawiłeś. W 2kliki.pl Posiadamy szeroki wybór markowych zabawek, gier i akcesoriów dla dzieci. Oferujemy tylko certyfikowane produkty. W naszej ofercie znajduje się wiele zabawek i akcesoriów dla niemowląt stymulujących rozwój dziecka. Znajdziesz u nas również foteliki samochodowe i wózki dziecięce.

Tooky Toy
TK333
70 Przedmioty
6972633374466