Klein Czerwona Taczka Ogrodowa dla Dzieci 3+

Klein Czerwona Taczka Ogrodowa dla Dzieci 3+

60,39 zł
Brutto Wysyłka w 24h

Oferujemy tylko certyfikowane produkty. W naszej ofercie znajduje się wiele zabawek i akcesoriów dla niemowląt stymulujących rozwój dziecka. Znajdziesz u nas również foteliki samochodowe i wózki dziecięce.

Taczka Ogrodowa od firmy Klein, cenionego producenta zabawek dla dzieci, to idealny dodatek do wiosennych i jesiennych zabaw w ogrodzie. Zabawka z pewnością ucieszy każde dziecko oraz będzie idealnym pomysłem na prezent.Taczka wyglądem przypomina najprawdziwsze sprzęty, którymi posługują się...

3 szt.
Ilość
Zamów dziś z dostawą 24h

Taczka Ogrodowa od firmy Klein, cenionego producenta zabawek dla dzieci, to idealny dodatek do wiosennych i jesiennych zabaw w ogrodzie. Zabawka z pewnością ucieszy każde dziecko oraz będzie idealnym pomysłem na prezent.


Taczka wyglądem przypomina najprawdziwsze sprzęty, którymi posługują się dorośli. Dlaczego dzieci nie miałyby brać czynnego udziału w pracach na świeżym powietrzu? Teraz twoje dziecko będzie mogło w bezpieczny sposób pomóc Tobie w ogrodzie.

Charakterystyka:

  • - Wszystkie narzędzia wykonane są bardzo solidnie w związku z czym, można za ich pomocą wykonywać prawdziwe, lekkie prace ogrodowe.
  • - Zestaw ogrodowy zachowany jest w czerwonej kolorystyce.
  • - Wykonany jest z najwyższej jakości lekkiego tworzywa, dostosowany do dziecięcych rączek.


Wiekod 3 lat
Płećchłopiec/dziewczynka
Materiałtworzywo sztuczne
Materiał wykonaniaPlastik
koloryczerwony
Wymiary produktu70x31x26cm
2170
3 szt.

Opis

Wiek
od 3 lat
Wymiary produktu
70x31x26cm
Płeć
chłopiec/dziewczynka
Materiał
tworzywo sztuczne
kolory
czerwony
Materiał wykonania
Plastik

Brak opinii