Zestaw moleskine, notes l w linie + długopis, smart writing set3, czarny
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
Nowy

Zestaw moleskine, notes l w linie + długopis, smart writing set3, czarny

Informacje o produkcie:

ZESTAW NOTES MOLESKINE L W LINIE + DŁUGOPIS, SMART WRITING SET3, CZARNYSercem inteligentnego zestawu do pisania jest inteligentny notatnik o klasycznym kształcie Moleskine i stronach w kolorze kości słoniowej, a także przeprojektowane inteligentne pióro i aplikacja do notatek. Dzięki...

Zobacz inne produkty z kategorii biuro

1 067,04 zł Brutto

867,52 zł Netto

Szybka wysyłka do 24h
check Szybka wysyłka do 24h
ZESTAW NOTES MOLESKINE L W LINIE + DŁUGOPIS, SMART WRITING SET3, CZARNY
Sercem inteligentnego zestawu do pisania jest inteligentny notatnik o klasycznym kształcie Moleskine i stronach w kolorze kości słoniowej, a także przeprojektowane inteligentne pióro i aplikacja do notatek. Dzięki natychmiastowej cyfrowej kopii każdej strony narzędzia te zwiększają korzyści płynące z pisma odręcznego i pomagają przenieść projekty na wyższy poziom.
Aplikację Moleskine Notes można pobrać bezpłatnie z App Store™ i Google Play.
Notatnik Smart z papierem Ncoded przeznaczonym do pracy z Smart Pen, elastycznym zamknięcie gumka, pasującą zakładka wstążka; kartki w kolorze kości słoniowej, 100 g/m², papier bezkwasowy: w linie, kieszeń Wewnętrzna, otwiera się pod kątem 180°
Inteligentny długopis
1 wkład
Ładowarka magnetyczna
Papier tego produktu Moleskine jest wykonany z materiału pochodzącego z dobrze zarządzanych lasów z certyfikatem FSC™ i innych kontrolowanych źródeł.

  • Kolor: Czarny

W ofercie naszego sklepu znajdziesz wszystkie produkty i akcesoria potrzebne do zaopatrzenia twojego biura. Dostarczamy na terenie całego kraju artykuły i urządzenia biurowe, materiały eksploatacyjne, peryferia, nośniki danych, papier ksero, produkty chemiczne, produkty spożywcze. 

Sprawdź nasze produkty - artykuły biurowe , spożywczehigieniczne

MOLESKINE
MS-851571
52 Przedmioty
8056598851571