Bramka bezpieczeństwa royale converta 3w1 - 74cm biała
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
Nowy

Bramka bezpieczeństwa royale converta 3w1 - 74cm biała

Informacje o produkcie:

Rośnij bezpiecznie!Wszechstronny i wygodny sposób na zapewnienie dziecku bezpieczeństwa w każdym pokoju Twojego domu na różny sposób. Bramka Bezpieczeństwa pozwala również na stworzenie idealnej przestrzeni do zabawy i nauki w każdym pokoju w Twoim domu.Łatwa w montażu, wykonana z wytrzymałego...

Sprawdź naszą całą ofertę w kategorii Dla dzieci

576,01 zł Brutto

468,30 zł Netto

check Produkt na magazynie
Rośnij bezpiecznie!

Wszechstronny i wygodny sposób na zapewnienie dziecku bezpieczeństwa w każdym pokoju Twojego domu na różny sposób. Bramka Bezpieczeństwa pozwala również na stworzenie idealnej przestrzeni do zabawy i nauki w każdym pokoju w Twoim domu.

Łatwa w montażu, wykonana z wytrzymałego metalu - to fantastyczny dodatek w celu zapewnienia bezpieczeństwa w Twoim domu, który posłuży przez długi okres czasu.

Sześć paneli, z których składa się bramka, można dostosować do każdego rodzaju układu pomieszczenia.
Panele można otworzyć, by móc stworzyć super długą bramkę bezpieczeństwa Dzięki panelom można również dostosować bramkę w taki sposób, by chroniła przejście do drzwni, kominka, czy innych miejsc, które mogą zagrażać bezpieczeństwu dziecka.

Elementy mogą być zablokowane w każdej pozycji zapewniając bezpieczeństwo.

bramka jest przenośna, dzięki czemu idealnie nadaje się do podróży i użytkowania w wielu miejscach w domu
6 modułowych paneli z wygodnym otwarciem
Wysokość:74 cm
Szerokość jednego elementu: 62cm
Długość w linii prostej: 380 cm

Szukasz produktów dla przedszkola lub placówki oświatowej, dobrze trawiłeś. W 2kliki.pl Posiadamy szeroki wybór markowych zabawek, gier i akcesoriów dla dzieci. Oferujemy tylko certyfikowane produkty. W naszej ofercie znajduje się wiele zabawek i akcesoriów dla niemowląt stymulujących rozwój dziecka. Znajdziesz u nas również foteliki samochodowe i wózki dziecięce.

Sprawdź naszą całą ofertę w kategorii Dla dzieci

Dreambaby
PCR849W (G849BB)
10 Przedmioty
9312742408497